O mne

Osobny trener

Kondičný Fitness tréner

Vladimír Žiga

V mojej práci sa nezameriavam len na odborné vedomosti z oblasti fitnesu, ale aj na hlboké porozumenie individuálnym potrebám mojich klientov. Vďaka môjmu pozornému prístupu a nekonečnej motivácii sa moji klienti cítia nielen v bezpečí, ale aj inšpirovaní dosahovať svoje najlepšie výsledky. Neustále zdokonaľujem svoje metódy a techniky, aby som zabezpečil, že každý tréning je efektívny a prispôsobený potrebám jednotlivca. Môj entuziazmus a vášeň pre fitnes sú nákazlivé a odrážajú sa v úspechoch a spokojnosti mojich klientov.

“Nezastavuj sa preto, že je ťažko. Pokračuj, pretože to stojí za to.”

fitness 1 oe 2

Spoľahlivý prístup

Vždy som tu, aby som vám poskytol odbornú pomoc a podporu, ktorú potrebujete.

fitness 1 oe 1

Poctivá cena

Ponúkam svoje služby za najpriaznivejšie ceny na trhu, pričom stále udržiavam vysokú kvalitu a odbornosť svojich tréningov.

O mne

Recenzie od klientov

Tieto recenzie sú pre mňa mimoriadne dôležité, pretože mi dokazujú, že moja práca má skutočne zmysel.

new section 1 fr37
new section a 4
Daniel Recenzie Vlado Ziga

Klient Daniel

Vlado je neuveriteľne starostlivý tréner. Po každom tréningu sa cítim skvele a vidím, ako veľmi sa zaujíma o svojich klientov. Jeho odborné vedenie a osobný prístup robia z cvičenia niečo, na čo sa vždy teším.

new section 1 fr37
new section a 4
Peter Recenzie Klient Vladimir Ziga

Klient Peter

Vlada som stretol vo fitku 365 v Eurovei. Prihovoril sa mi, lebo videl, že sa trápim na benchi a nerobím ho technicky správne. Vysvetlil mi presnú techniku a zabralo, oveľa viac som cítil prsia a dokonca sa mi to aj lepšie cvičilo. Nakoniec celý tréning spravil so mnou a to mi veľmi pomohlo. Oveľa lepšie som precvičil dané svalové partie a cítil som sa dobre. Odporúčam každému! Vlado vie čo robí a presne Vás posunie tam, kde chcete… či už je váš cieľ schudnúť, alebo nabrať svaly, vie ako na to.

new section 1 fr37
new section a 4
Amanda Recenzia Obrazok

Klientka Amanda

Tréner so skvelým prístupom a rešpektom. Človek, ktorý miluje to čo robí a posúva túto emóciu stojim klientom. 

Berie ohľad na cieľ svojich zverencov. Na základe toho stavia tréning aj celý proces dosahovania tohto cieľu.

Celý ten čas je plné nápomocný a to aj po mentálnej stránke. Pomáha s nastavením, ktoré je podľa mňa rovnako dôležité ako kvalitný tréning.

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klient Adrián

Teším sa na tréningy s Vladisom pretože mi posúva každým tréningom moje hranice a s jeho technikou a pod jeho vedením zodvihnem to čo som nikdy v živote nezdvihol. Baví ma že to nie je len klasicky tréning odbúchať hodinu a čau vidíme sa ďalšom tréningu, ale aj podpora a rady ako sa bližšie dostať k svojmu vytúženému  cieľu.
Preto odporúčam každému začiatočníkovi ale aj pokročilému trénovať s Vladisom.

new section 1 fr37
new section a 4
Axel Recenzia Vladimir Ziga

Klient Axel

Mam za sebou dva treningy s velkou spokojnostou. Vlado je velmi dosledny a potrebne tvrdy trener, ktory vie co robi a je znalec na urovni vo svojom obore. Tesim sa na dalsiu spolupracu s nim🙂

new section 1 fr37
new section a 4
Axel Recenzia Vladimir Ziga

Klient Adam

Vlada odporúčam všetkými desiatimi. Po roku stagnácie mi pomohol vrátiť sa na správnu kolaj, pričom výsledky na seba nenechali dlho čakať . Aj vďaka jeho priateľskému prístupu a sympatickej povahe si cvičenie oveľa viac užívam. 

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klient Igor

Vladka odporúčam každému kvôli jeho prístupu. Vo fitku som bol prvý krát snim, nikdy predtým som nebol sám vo fitku. Napriek tomu som sa cítil dobre, lebo ma dobrý prístup ako osobnosť, aj ako tréner zaujíma sa o to ako sa cítite, či je všetko v poriadku a či ste v komforte. Tak isto skvelá motivácia z jeho strany čo ako začiatočník každý potrebuje a taktiež poradí a pomôže ohľadom stravy. Za mňa spokojnosť a veľké ďakujem

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klient Petra

Na tréningy s Vladom sa vždy veľmi teším. Má veľmi priateľský a zároveň profesionálny prístup. Počas tréningov extrémne motivuje a naplno sa klientom venuje. Vždy je pozitívne naladený, všetko super vysvetlí, prevláda skvelá atmosféra a určite tréningy s ním veľmi odporúčam! Vďaka jeho tréningom ma cvičenie baví ešte viac ako pred tým!

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klientka Pavlina

Vlado je 100% chlap ako aj tréner, nemôžem na neho povedať nič zlé. Dáva mi 100% pozornosť venuje sa mi najlepšie ako vie, krásne všetko ukáže, vysvetlí. Každému by som ho odporučila. Pri ňom sa nemusíte ničoho báť stále je pri vás a dáva na vás pozor. Tréningy sú vždy s ním príjemné a zábavné vždy sa na tréning s Vladom veľmi teším.
new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klientka Jana

Tréningy s Vladom pre mňa boli vždy skvelou psychohygienou. Vlado je priateľský, milý, veľmi zodpovedný, pozorný a cítiť, že je vo fitku doma. Vždy sa mi vedel prispôsobiť, či už časovo alebo aj cvikmi. Určite môžem jeho šikovnosť a individuálny prístup odporúčať. 

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klientka Monika

Vladka som si vyhľadala cez Google, keďže som sa rozhodla zmeniť svoj život k lepšiemu.

Dohodli sme si úvodné stretnutie a stanovili ciele. Po pohybovej diagnostike sme začali makať. Vladko má učí správnu techniku každého jedného pohybu ako aj správne dýchanie.

Tréningy sú posilňujúce nie len pre telo ale aj myseľ,vždy dbá na bezpečnosť svojho zverenca.

Na tréningy s Vladkom sa za každým veľmi teším,je vždy dobre naladený a jeho rady sú na nezaplatenie. Svojho zverenca dokonale motivuje a je vždy nápomocný.

Vladka ako trénera určite odporúčam každému a ako človeka ho obdivujem za prácu ktorú s klientmi odvádza. Je to jednoducho človek, ktorý ešte má dušu.

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klientka Zuzka

S veľkým rešpektom som oslovila Vladka, kde som sa objednala na konzultáciu s otázkou -trénujete aj normálnych smrteľníkov? Po prvom tréningu som vedela, že to bolo moje najlepšie rozhodnutie a investovanie peňazí. Vladko je veľký profesionál, odborník pedant a v neposlednom rade človek s veľkým srdcom a obrovskou úctou k ženám . Odporúčam a prajem každému zažiť ten pocit, ktorý budete mať zaručene po spoločných tréningoch .

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klient Tomáš

Tréning s Vladom odporúčam ako sa vraví..,všetkými desiatimi. Je to detailista a pedant, ktorý naozaj sleduje počas cvičenia každý tvoj pohyb,venuje sa ti na 100%, dokonca má v merku ešte aj Tvoj pitný režim😀, je to taky tréner-psychológ.., čiže máte dva v jednom✌️👍

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klient Miloš

S Vladom sa mi trénovalo veľmi dobre. Oceňujem jeho precíznosť, aj to, že sa mi počas celého tréningu naplno venoval. Bol prispôsobivý, čiže dohodnúť si tréning s ním bolo vždy jednoduché. Vidno, že je vo fitku doma, pretože vždy vedel nájsť vhodný cvik aj v plnom fitku. Odporúčam všetkými desiatimi.

new section 1 fr37
new section a 4
Adrian Recenzie

Klientka Barbora

S Vladom začať trénovať bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Má úžasný prístup a počas celého tréningu sa mi venuje, všetko dôkladne vysvetlí, je nápomocný a to všetko s úsmevom na tvári. Nikdy som si nemyslela, že budem rada chodiť do fitka, ale dokázal to a ja sa neskutočne teším na každý jeden tréning.